Vyber si najvhodnejšie vozidlo

Ako to funguje

Zadaj trasu
a počet osôb

Zadaj počiatočný bod, zastávky a cieľový bod. Alebo vyber miesto a počet hodín na ako dlho vozidlo s vodičom potrebuješ.

Vyber si vozidlá
a zisti dostupnosť

Vyber si vozidlo podľa ceny, fotiek, výbavy a veku. Do výberu si môžeš pridať až 10 vozidiel, ktoré si môžeš dať nezáväzne overiť u dopravcov.

Objednaj
a urob platbu

Potom ako ti prídu ponuky, vyber si tú najvýhodnejšiu a objednaj si vozidlo. Platbu môžeš uskutočniť do 48 hod. internet bankingom alebo predfaktúrou.
Na jednom mieste

Nemusíte hľadať a preverovať autobusy u viacerých dopravcov. U nás máte všetky informácie, ktoré potrebujete. Vyberáte zo spoľahlivých a overených dopravcov na jednom mieste.

Overení dopravcovia

Dopravcovia a ich vozidlá sú preverení partneri, s ktorými spolupracujeme už niekoľko rokov. Proces registrácie a zaradenia autobusov podlieha prísnym kritériám.

Vy si vyberáte

Po vyplnení formulára vo výsledkoch vyhľadávania uvidíte dostupné vozidlá, ich fotky, ceny a dostupnosť. Výsledky môžete rôzne filtrovať a urobiť tak rýchle, jednoduché a ekonomické rozhodnutie.


Rýchlosť objednania

Niektoré vozidlá môžete objednať okamžite – zobrazia garantovanú dostupnosť a cenu prepravy. Pri iných vozidlách si môžete ponuku overiť jedným klikom. Overiť môžete naraz až 10 vozidiel.

Sme tu pre Vás

Naši kolegovia na zákazníckom servise Vám radi poradia. Sme tu pre Vás cez pracovné dni od pondelka do piatku 8.00 až 16.30. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vám pomôžeme s dopravou.

Platba až do 48 hodín

Objednajte si dopravu. Zaplaťte hneď alebo do 48 hodín. Komfortná platba prevodom, kartou alebo cez internet banking už čoskoro. Počas týchto 48 hodín máte objednané vozidlo zarezervované.


Potrebujete poradiť alebo objednať telefonicky?

Volajte +421 2 3211 4180

Sme tu pre Vás v pracovné dni pondelok až piatok 08.00 - 16.30


Ste dopravca?

Kliknite „Chcem viac príležitostí“ nižšie a zaregistrujte sa. Po splnení podmienok a schvaľovacom procese môžete už o pár dní
spravovať svoje vozidlá, ceny a dostupnosť. Získajte viac reálnych požiadaviek a príležitostí na viac objednávok.

Chcem viac príležitostí

O nás

BusTransferBooking.com je služba, ktorá spája dopravcov v osobnej doprave a zákazníkov.
Služba je prevádzkovaná spoločnosťou Synerta Transport s.r.o., ktorá je súčasťou skupiny Synerta.